aboutus

ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: VINOT / DONGYA
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 4000000-5000000
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Zhejiang vinot makine teknolojisi Co, Ltd yenilikçi tasarım kavramları uluslararası ön plana, birçok kıdemli profesyonel teknisyenleri toplanması. ISO9001: 2008 Kalite Yönetim Uygulama Standartlarını tam olarak uyguluyoruz.

Plastik makine alanında, firmamız sürekli araştırma ve uygulama ileri teknoloji temelinde hızlı bir gelişme göstermektedir. Yirmi yılı aşkın süredir, giriş neslimiz her zaman teknolojik ilerlemeyi ve üretim ve satışları organize eden bilimsel yönetimin yönetim düşüncesine ve uluslararası düzeyde yeni teknoloji ile akut belirteç yarışmasına katılma yeteneğini güçlendirmeye adamıştır.

Biz streç film makinesi , film üfleme makinesi , kabarcık film makinesi , çanta yapım makinesi , baskı makinesi, film laminasyon makinesi ve benzeri gibi plastik makine üretiminde uzmanlaşmıştır. Güneydoğu Asya, Avrupa, Amerika ve Orta Doğu gibi çok sayıda bölgeye çeşitli plastik makineleri satılmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ürün kalitesini mükemmel bir şekilde ön plana çıkarıyor, ürün kalitesini garanti altına almak için ileri teknoloji ve yönetimleri benimsiyor ve mükemmel ürünler sağlayabiliyoruz. ve satış sonrası servis. Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli çevreler için kişiliğe çok iyi karşılandık ve güvendik.

Kuruluşumuz her zaman yönetim amacında ısrarcı olmuştur: Rehberlik, Öncü ve Girişimcilik Olarak Bilim ve Teknolojiyi Almak, Prestij'i Vakıf olarak almak :, Müşterilere mükemmel ve eksiksiz teknik servis sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak Yurt içinde ve yurt dışında yeni müşterilerimiz, ortaklaşa başarıya ulaşmak için el ele işbirliği yapmak üzere.

Yenilikçi fikirlerin gelişmesi olarak “yenilikçilik, teknolojiyi ideale dönüştürmek”, film ortamını izleyen tüketiciler için değer yaratmak amacıyla birlikte çalışmak için çeşitli sinema pazarı değişikliklerini takip edeceğiz.

Efsanevi, buradan başlayın!

-02-
Geçmiş

Ruian Dongya Ambalaj Makineleri LTD. bulutlu ölçek ve iş geliştirme ihtiyaçları, Ağustos 2015 yılında şirket merkezi taşındı, şirket adı 'Zhejiang Vinot Makine Teknolojisi A.Ş.' olarak yeniden adlandırıldı. Yeni adres zarif bir ortam, tesisler, daha kolay Yeni ve eski müşterilere ve ortaklara kaliteli hizmetler sunmaktayım.

Artan araştırma ve ileri teknoloji uygulaması ile plastik ambalaj makineleri alanında firmamız hızlı bir gelişme göstermektedir. Yirmi yılı aşkın bir süredir kurumsal, teknolojik yenilik ve bilimsel yönetimin busniss felsefesini taahhüt etmiştir. Şirket ileri üretim kapasitesine sahiptir. ekipman, tam kalite algılama araçları ve kalite güvence kontrol sistemi, ISO 9001: 2000 kalite belgesi geçti, ayrıca Ruian makine ve Elektronik Derneği üyesidir. Mükemmel kalite ve iyi bir üne sahip, şirket piyasaya dayanır.

Altyapı inşaat ve kalite yönetimine dikkat ediyoruz.Ürün kalitesini sağlamak için önde gelen uluslararası ve yerli birinci sınıf işleme ekipmanı ve teknolojisi bir dizi tanıtmak, komple bir üretim süreci ve kalite yönetim sistemi kurmak için para harcamak .

-03-
Hizmet

En İyi Kalite Dolaşımı Sağlayın

Taahhüdümüz, plastik makinelerde yenilikçiliğimizi desteklemek için, yeni başarılar yaratmamaktır. Vinot, kullanıcı için umurunda ve kalite için kullanıcıların gereksinimlerini açıkça ortaya koyuyor. Yüksek kaliteli malzemeler, gelişmiş tasarım, sıkı üretim ile yakın temasta kalın. standartlar ve kalite güvence kontrol sistemi.

Müşterilerimizin şehirde olursa olsun kişisel işlerini geliştirmeye devam ediyoruz, profesyonel teknik tavsiyeler, geniş kapsamlı en yeni ürün bilgileri ve birinci sınıf müşteri hizmetleri alacaklar.

-04-
Ekibimiz

Bizim takım

Güven, samimi, kalp, yenilik.

Piyasaya, büyümeye, yüksek kaliteli, verimli, yenilikçi,

kullanıcı için samimi bir hizmet.

İletişim bilgileri